Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263
2023.09.27 Pierwsze sukcesy sportowe w nowym roku szkolnym - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2023.09.27 Pierwsze sukcesy sportowe w nowym roku szkolnym

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 27.09.2023 r. w Wielogłowach odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 200 zawodników i zawodniczek z ośmiu szkół.

Drużyny reprezentujące naszą szkołę spisały się bardzo dobrze zdobywając 3 puchary.

II miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt klas 4 - 6 w składzie: kl. 6b (Maja Kucharska, Julia Obiedzińska, Wiktoria Ledniowska, Maja Kania), kl. 6a (Aleksandra Lipińskaka), kl.5a (Gabriela Głuc), kl.5b (Emilia Michalik).

II miejsce zajęła reprezentacja chłopców klas 4 - 6 w składzie: kl. 6a (Jakub Padula), kl. 5c (Dominik Głuc),  kl.5b (Kacper Kruczek), kl. 5a (Adrian Zygmunt, Antoni Kotas, Jakub Obrzut).

III miejsce zajęła reprezentacja chłopców klas 7-8 w składzie: kl. 8a (Fabian Terlecki, Mateusz Krupa, Szymon Szczurek), kl.7b (Jakub Strzymczok, Paweł Bodziony, Kacper Duch).

Awans na zawody powiatowe uzyskały dwie drużyny (dziewczęta oraz chłopcy  klas 4-6).

Puchary oraz dyplomy wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Wielogłowach mgr Ewa Kamińska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!